Ти із Криму? Вступай до українських вищих навчальних закладів.

Вступна компанія 2018 року запрошує абітурієнтів із Криму!

Розпочалась реєстрація на ЗНО до магістратури

14 травня розпочалась реєстрація тих абітурієнтів, які цього року вступатимуть до магістратури за технологією ЗНО. Зокрема, це стосується вступників до магістратури на спеціальності «ПСИХОЛОГІЯ» та «ФІЛОСОФІЯ» галузі знань «Соціальні та поведінкові науки».

 

Вступники до магістратури за спеціальностями «ПСИХОЛОГІЯ» та «ФІЛОСОФІЯ» галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» складатимуть вступний іспит за технологією ЗНО - з іноземної мови.

Реєстрація вступників для складання зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 18 години 5 червня.

Результатом реєстрації є отримання екзаменаційного листка.

Детальніше...

Щодо проведення вступних випробувань з використанням процесів здійснення ЗНО для вступу на магістерські програми

Щодо проведення вступних випробувань з використанням процесів здійснення ЗНО для вступу на магістерські програми

Одеський професійний ліцей сфери послуг Університету Ушинського запрошує на навчання...

Одеський професійний ліцей сфери послуг Університету Ушинського запрошує на навчання...

Детальніше...

В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Рішенням засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол від 18 січня 2018 року за № 81/2) Університету Ушинського надано право підготовки бакалаврів за спеціальністю  «Публічне управління та адміністрування».

Для вступу на зазначену спеціальність необхідно буде подати сертифікати ЗНО з таких дисциплін: українська мова та література; математика; за вибором – іноземна мова або історія України.

Детальніше...

Фізико-математичний факультет оголошує набір на 2018-2019 навчальний рік!

Фізико-математичний факультет університету Ушинського майже 100 років є осередком ґрунтовної фізико-математичної підготовки майбутніх учителів математики, інформатики, фізики.

На факультеті здійснюється (очна і заочна) підготовка майбутніх фахівців освітніх ступенів “Бакалавр” і “Магістр “ за спеціальностями:

Детальніше...

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології

gerbШановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 10-х і 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 24 лютого 2018 року об 11 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Після проведення тестування досвідченими викладачами буде проведено якісний аналіз помилкових відповідей майбутніх абітурієнтів, з результатами якого учні одразу будуть ознайомлені.

Для участі в навчальному тренінгу-тестуванні учням необхідно зареєструватися до 22 лютого 2018 року за телефонами 048-7054668; +38 067 892 3216 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (повідомити ПІБ учасника, місце навчання).

 

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory