З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології

gerbШановні абітурієнти!

З метою підготовки учнів випускних класів до складання іспиту з біології Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського запрошує учнів 10-х і 11-х класів взяти участь в навчальному тренінгу-тестуванні, який відбудеться на безкоштовній основі 24 лютого 2018 року об 11 годині за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, актова (зелена) зала.

Після проведення тестування досвідченими викладачами буде проведено якісний аналіз помилкових відповідей майбутніх абітурієнтів, з результатами якого учні одразу будуть ознайомлені.

Для участі в навчальному тренінгу-тестуванні учням необхідно зареєструватися до 22 лютого 2018 року за телефонами 048-7054668; +38 067 892 3216 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (повідомити ПІБ учасника, місце навчання).