Фестиваль мистецтв «Сонячний струм»

Профспілка працівників освіти і науки України

Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет  імені К. Д. Ушинського

Фестиваль мистецтв

«Сонячний струм»

20-21 квiтня 2018 року

Факультет музичної та хореографічної освіти

Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського

запрошує для участі у фестивалі

обдаровану молодь!

Номінації фестивалю:

вокал (академічний спів; народний, естрадний спів);

інструментальне виконавство;

хореографія;

– театральні жанри (художня декламація, акторські етюди, театральні сценки).

За Інформаційної підтримки:

«Южноукраинский Медиа Холдинг»;

«Одеса»,радіостанції «Гармонії світу»;

Журналів «Наука і освіта» та

«Науковий вісник»

Умови проведення фестивалю:

Для участі у фестивалі запрошуються учні і випускники загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, студенти мистецьких, педагогічних училищ і коледжів.

Вікові категорії учасників:

I група –     до 9 років;

II група –   9 -11 років;

III група –12 - 14 років;

IV група –15 - 17 років;

V група – 18 +

Колективи обирають групу за віком більшості своїх виконавців.

Соліст (колектив) у будь-якій номінації виконує два різнохарактерні твори або дві різнохарактерні  композиції.

Супровід у номінації «Вокал» може здійснюватись з використанням фонограми «мінус» або під інструментальний акомпанемент. Виступ учасників фестивалю в номінації «Хореографія» передбачає наявність фонограми «плюс».

Порядок проведення фестивалю

Конкурсні тури фестивалю проводяться на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

"Гала-концерт і нагородження переможців фестивалю відбудеться 21 квiтня о 12.00 год., в актовій залі Університету Ушинського за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26."

Конкурсні тури фестивалю проводяться за таким розкладом:

19 квітня о 15.00 –  номінація  «Театральні жанри», за адресою:

вул. Старопортофранкiвська, 26 (головний корпус університету).

20 квітня о 10.00 – номінацїя «Вокал» (Академічний спів) – за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, Факультет музичної та хореографічної освіти (корпус №9, ауд. 210).

20 квітня о 10.00 – номінацїї «Вокал» (Народний, естрадний спів: ансамблі, соло - головний корпус Університету Ушинського, за адресою: вул. Старопортофранкiвська, 26 (актова зала).

20 квітня о 14.00 – номінації «Хореографія», «Інструментальне виконавство» за адресою: вул. Фонтанська дорога, 4, Факультет музичної та хореографічної освіти (корпус № 8, ауд. № 213, корпус №9, 210)

Реєстрація учасників у день початку конкурсу за 1 годину (за адресами конкурсних виступів).

Для участі у фестивалі учасники мають надіслати до 15 квiтня у оргкомітет заявку–анкету в електронному вигляді за е-mail-адресою: kantilena69@ukr.net з позначкою «Фестиваль мистецтв».

Фестиваль не є комерційним заходом. Оргкомітет формує фестивальний фонд за рахунок добровільних реєстраційних внесків учасників. Соло – 300 грн., дуети – 400 грн., тріо – 500 грн., квартети – 600 грн.; колективи від 5 -10 осіб – 130 грн. з кожного учасника, більше 10 осіб – 100 грн. з кожного учасника.

Журі визначає лауреатів у кожній віковій групі за зазначеними номінаціями. Всі учасники фестивалю нагороджуються грамотами і дипломами, переможці отримують спеціальні призи та запрошуються до участі у заключному Гала-концерті.

Контактні телефони: 063-530-85-11(вокал); 067-778-96-08 (хореографія); 050-900-19-06 (інструментальне виконавство).

Е-mail: kantilena69@ukr.net

Будемо раді зустрічі з вами на фестивалі мистецтв!

Оргкомітет

ЗАЯВКА-АНКЕТА

на участь у Фестивалі мистецтв «Сонячний струм»

20-21 квітня 2016 р.