В Університеті Ушинського відбудеться XVII Всеукраїнський конкурс «Міст китайської мови»

11 травня 2018 року на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» при Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, відбудеться відбірковий етап ХVII Всесвітнього конкурсу «Міст китайської мови», у якому візьмуть участь слухачі курсів китайської мови філій «Інституту Конфуція» українських закладів вищої освіти.

Метою конкурсу є підвищення рівня іншомовної підготовки студентів, збагачення внутрішнього світу майбутніх фахівців через опанування кращих зразків китайської культури та мови.

Урочисте відкриття заходу — о 10.00 в актовій залі Університету Ушинського за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.

У конкурсі передбачена участь представників Міністерства закордонних справ України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, консульських установ, закладів освіти, китайських та українських засобів масової інформації та ін.

Останнє оновлення: Понеділок, 07 травня 2018, 18:31