[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/sp1/31658.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

SEANERGY Global Sport Expo – перша масштабна спортивна виставка

18-21 серпня в Одесі відбулася SEANERGY Global Sport Expo – перша масштабна спортивна виставка, яка проводиться за підтримки Національного олімпійського комітету України, Міністерства закордонних справ України, міської ради Одеси.

{gallery}09_2017/sp1/31658.jpg{/gallery}

В зазначеному заході прийняв участь ректор університету академік Олексій Чебикін, який розповів юним спортсменам, що приїхали з різних міст України, про комплекс методик психологічної підготовки спортсменів до змагань.

{gallery}09_2017/sp1/31648.jpg{/gallery}

На даному заході також виступив аспірант кафедри теорії та методики практичної психології нашого університету, двократний олімпійський чемпіон Юрій Чебан, який поділився з юними спортсменами досвідом підготовки до відповідальних змагань. Завідувач кафедри доцент університету Босенко Анатолій розповів про певні фізіологічні критерії готовності спортсменів до змагань. У заході також приймав участь декан факультета фізичної культури та реабілітації Борис Шеримет. Цікавими були виступи випускника університету, неодноразового призера Олімпійських ігор Миколи Мільчева, а також голови Національного олімпійського комітету України та видатного спортсмена Сергія Назаровича Бубки.

{gallery}09_2017/sp1/1{/gallery}

Останній відмітив суттєвий внесок Інсититута фізичної культури та реабілітації Університету Ушинського в олімпійський рух, адже його випускники та студенти на різних Оліипійських іграх отримали 23 золоті медалі, не рахуючи серебрених та бронзових.

Останнє оновлення: Вівторок, 29 серпня 2017, 13:46