[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/misto/2.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Університет Ушинського презентував нові спеціальності на форумі «Місто професій»

2 вересня 2017 року в Одеському Центральному парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка було розгорнуто імпровізоване «Місто Професій». Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» був представлений на цьому профоріентаційному форумі психологічною службою та соціально-гуманітарним факультетом.

{gallery}/09_2017/misto/2.jpg{/gallery}

Керівник психологічної служби - практичний психолог М. П. Літвінова презентувала учням різних шкіл, гімназій, ліцеїв міста Одеси спеціальності які можна отримати на 11 факультетах та інститутах Університету Ушинського. Учні із зацікавленістю ознайомились з друкованою інформацією, яку для них підготували всі факультети.

{gallery}/09_2017/misto/1.jpg{/gallery}

Особливий інтерес абітурієнтів та школярів викликав майстер-клас «Пісочна терапія» кандидата психологічних наук, доцента кафедри теорії та методики практичної психології Т. В. Сінєльнікової, яка також провела заняття для ознайомлення учнів закладів освіти з професією психолога.

Останнє оновлення: Середа, 06 вересня 2017, 14:33