[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/1k/slide1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Свято першокурсників на фізико-математичному факультеті

4 вересня 2017 року на фізико-математичному факультеті відбулась святкова посвята першокурсників у фізматовці!

Урочистість відкривала декан фізико-математичного факультету Ордановська Олександра Ігорівна.

Цікаві конкурси засвідчили готовність стати студентами першого курсу фізико-математичного факультету, магічні ритуали допомогли при розподілі за спеціальностями.

{gallery}09_2017/1k/slide1{/gallery}

Ми вітаємо першокурсників і бажаємо наснаги, успіхів у навчанні, найкращих перспектив та реалізації своїх очікувань!

{gallery}09_2017/1k/slide2{/gallery}

Останнє оновлення: П'ятниця, 15 вересня 2017, 11:32