[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/china/1.JPG is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Університет Ушинського відвідала делегація журналістів з КНР

18-19 вересня 2017 року в межах візиту до міста Одеси представники мас-медіа з м. Сінін Китайської Народної Республіки відвідали Південноукраїнський національний  педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

{gallery}09_2017/china/1.JPG{/gallery}

Під час зустрічі ректора академіка О. Я. Чебикіна з делегацією китайських журналістів, на чолі з паном Cai Zheng, президентом Асоціації фотокореспондентів провінції Цінхай, іноземні гості мали змогу ознайомитися з основними напрямами діяльності Університету Ушинського, станом міжнародного співробітництва з вищими навчальними закладами Піднебесної, реалізацією програм академічної мобільності, вивчення китайської мови та культури в межах проекту «Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція», особливостями фахової підготовки студентів, які прибули на навчання з КНР, а також перспективами подальшого працевлаштування та роботи після повернення випускників до своєї країни.

{gallery}09_2017/china/2.JPG{/gallery}

Студенти та викладачі факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського, на чолі з деканом Н. К. Біловою, підготували для гостей з КНР концерт-презентацію творчих досягнень учасників освітнього процесу, розповіли про професійні досягення випускників, які успішно працюють у провідних університетах, театрах, освітніх центрах м. Пекіну, Гунчжоу, Харбіна, Шанхаю та інших міст Китайської Народної Республіки.

{gallery}09_2017/china/sld1{/gallery}

Останнє оновлення: Четвер, 21 вересня 2017, 15:23