[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/osvita/sl3 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

В Університеті Ушинського відбулося святкування міжнародного Дня працівників дошкільної освіти

27 вересня на факультеті дошкільної педагогіки і психології відбулося святкування  міжнародного Дня працівників дошкільної освіти. З цієї нагоди  з вітальним словом  до  працівників дошкільної освіти, викладачів факультету,  студентів, гостей  звернулася декан факультету Тетяна Григорівна Жаровцева. Також Тетяна Григорівна  відзначила  найкращих студентів факультету з врученням грамот за успіхи в навчанні.

{gallery}09_2017/osvita/sl3{/gallery}

Пролунало вітальне слово до студентів - першокурсників від голови студентської ради факультету Ковальової Катерини.

{gallery}09_2017/osvita/sl2{/gallery}

Силами студенства факультету було організовано святковий концерт. Зі сцени лунали музичні  вітання  з професійним святом.
{gallery}09_2017/osvita/sl1{/gallery}

ВІДЕО: