×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/zustrich/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Зустріч з учасницею Олімпійських ігор з легкої атлетики

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 09_2017/zustrich/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Кафедрою теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін і спортивним клубом університету, було організовано і проведено зустріч студентів 1 і 2 років навчання факультетів фізичного виховання і фізичної реабілітації з учасницею Олімпійських ігор 2008 і 2012 років, багаторазовою призеркою Європи з легкої атлетики, випускницею нашого університету (2006 р.) майстром спорту міжнародного класу Валентиною Горпинич.

{gallery}09_2017/zustrich/1.jpg{/gallery}

Перед початком зустрічі присутні побачили відеофільм, потім відбулася презентація спортивних досягнень спортсменки. У своєму виступі Валентина розповіла майбутнім учителям фізичної культури про особливості підготовки і участі у змаганнях високого рівня з легкої атлетики, поділилася своїми спогадами з Олімпійських ігор 2008 р. (м. Пекін) і 2012 р. (м. Лондон), відповіла на різноманітні запитання студентів.

{gallery}09_2017/zustrich/2.jpg{/gallery}

Зокрема, студентів дуже цікавила різниця між підготовкою збірної України з легкої атлетики та підготовкою провідних збірних команд інших держав, таких як США, Німеччина, Великобританія, Ямайка, режими навантажень спортсменів-легкоатлетів, правильне харчування під час підготовки і в період змагань, особливості підготовки з урахуванням кліматичних умов, про перспективи розвитку легкої атлетики в Україні та Світі та ін. Студенти виступили з цікавими презентаціями з тематики Олімпійських ігор.

{gallery}09_2017/zustrich/3.jpg{/gallery}

Також на зустрічі були присутні викладачі кафедр факультетів фізичного виховання і фізичної реабілітації, працівники деканатів, представники спортивного клубу університету.        

{gallery}09_2017/zustrich/4.jpg{/gallery}

Останнє оновлення: Понеділок, 02 жовтня 2017, 12:42

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory