[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/kerol/sl is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

В Університеті Ушинського відбулася відкрита лекція Керол Ман

За підтримки Центру соціально-політичних досліджень "Politicus" та кафедри політичних наук і права Університету Ушинського 2 жовтня 2017 року відбулася відкрита лекція Керол Ман (очільниця громадської організації «Жінки і війна»(Франція, Париж), правозахисниця) на тему «Жінки у війнах та миротворчості: світовий досвід та стандарти НАТО» для студентів спеціальностей «Політологія» та «Право».
{gallery}10_2017/kerol/sl{/gallery}
Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017, 12:02