[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/festival/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ КУЛЬТУР “МІЖНАРОДНЕ СПІЛКУВАННЯ: КИТАЙ — УКРАЇНА”

03 жовтня 2017 року в Одеському академічному театрі музичної комедії імені Михайла Водяного відбувся Фестиваль культур “Міжнародне спілкування: Китай — Україна” за участі творчих колективів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й Східнокитайського педагогічного університету (м. Шанхай, КНР). Захід був організований Головним Управлінням Інститутів Конфуція (м. Пекін, Китай) та Освітньо-культурним центром “Інститут Конфуція” Університету Ушинського (м. Одеса, Україна).

{gallery}10_2017/festival/1.jpg{/gallery}

Учасників Фестивалю тепло привітали ректор Університету Ушинського, академік Олексій Чебикін та Генеральний Консул Китайської Народної Республіки в м. Одесі пані Чжао Сянжунь. Серед почесних гостей були присутніми представники Міністерства закордонних справ України, Одеської міської ради, консульських установ, керівники закладів освіти, регіональні засоби масової інформації та ін.

{gallery}10_2017/festival/2.jpg{/gallery}

У заході взяли участь понад 1200 осіб з числа студентської та учнівської молоді Одещини, які цікавляться багатою китайською культурою та шанують українські традиції.

{gallery}10_2017/festival/3.jpg{/gallery}

Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017, 18:55