[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/nagoroda/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

УРЯД УКРАЇНИ ВИСОКО ВІДЗНАЧИВ КОЛЕКТИВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

30 вересня 2017 року в Одеському Будинку вчених відбулися урочисті збори, присвячені відзначенню Дня працівника освіти України.

На зустрічі з освітянами голова Одеської обласної державної адміністрації Степанов Максим Володимирович вручив колективу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського високу державну нагороду — Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за високі досягнення у забезпеченні розвитку вітчизняної освіти і науки, здобуття значних успіхів у науковій та освітній сфері, вагомий внесок у створення духовних цінностей та високий професіоналізм. Під час отримання нагороди ректор, академік Чебикін Олексій Якович від імені Університету Ушинського подякував керівництву Української держави за високу оцінку діяльності колективу.

{gallery}10_2017/nagoroda/1.jpg{/gallery}

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку національної освіти, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України завідувача кафедри фізики Університету Ушинського, професора Гохмана Олександра Рафаїловича.

{gallery}10_2017/nagoroda/2.jpg{/gallery}

Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017, 19:00