×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/def/sl1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

До Дня захисника Вітчизни

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/def/sl1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Кафедра політичних наук і права та Центр соціально-політичних досліджень "Політикус" 12 жовтня 2017 року запросили військового журналіста Сергія Братчука на зустріч зі студентами спеціальностей "Політологія" та "Право".

Мова йшла про місію "Чорного тюльпана", про війну на Донбасі та наших хлопців на війні. Почули з перших вуст про військові події, про поранених та тих, хто вже ніколи не повернеться, але зусиллями яких борониться українська незалежність.

{gallery}10_2017/def/sl1{/gallery}

Відверта розмова підкріплювалася віршованими рядками, автором яких є сам Сергій Братчук. Його збірка «Війна у мирний час» написана під час війни та про війну. Як військовий журналіст Сергій Братчук відсняв документальне кіно про війну та військових, про добровольців та волонтерів, яке також було презентовано студентам.

Така відверта розмова, влучне слово про війну та кадри з місця подій спонукають до роздумів про цінність життя, Перемоги та миру.

{gallery}10_2017/def/sl2{/gallery}

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 жовтня 2017, 21:21

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory