[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/korup/sl1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

"Студенти проти корупції"

4 жовтня за участю кафедри політичних наук і права, а також Центру соціально-політичних досліджень "Politicus" в Університеті Ушинського відбулися заходи, організовані в межах другого етапу інформаційно-просвітницького проекту "Студенти проти корупції". Представники НАБУ розповіли про сутність корупції, основні напрямки антикорупційної політики, про роботу антикорупційних детективів. Найбільш активні студенти пройшли тест на фізичну підготовку для детективів.
{gallery}/10_2017/korup/sl1{/gallery}
Останнє оновлення: Субота, 14 жовтня 2017, 12:23