×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/obse/4.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Візит моніторингової місії ОБСЄ в Університет Ушинського

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/obse/4.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

23 жовтня 2017 року за запрошенням кафедри політичних наук і права та Центру соціально-політичних наук «Політикус» відбувся візит до університету представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.  Захід носив інформаційно-презентаційний зміст. Спостерігачі місії, пан Вінсент Тайхерон та пан Андре Льорш,  доповіли про історію створення цієї міжнародної організації,  місію ОБСЄ в Україні, на Донбасі та в місті Одесі. Студенти  спеціальностей «Політологія», «Право», «Журналістика» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» першого та другого років навчання мали змогу задати питання спостерігачам міжнародної місії, а також дізнатися про особливості збору та презентації інформації, отриманої представниками місії в зоні конфлікту та в місті Одесі зокрема. Досягнуто домовленість про подальшу співпрацю з цією організацією в режимі проведення спільних заходів для студентів Університету Ушинського.

{gallery}10_2017/obse/4.jpg{/gallery}

На фото: спостерігач ОБСЄ Андре Льорш (Швейцарія)

 

{gallery}10_2017/obse/sl1{/gallery}

Останнє оновлення: Вівторок, 24 жовтня 2017, 16:58

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory