[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/stol/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Круглий стіл на тему: «Україна: економіко-правовий огляд»

24 жовтня 2017 року  кафедра політичних наук  і права  провела на базі Одеської  національної наукової бібліотеки  зі студентами  спеціальностей «Політологія» та «Право» круглий стіл на тему: «Україна: економіко-правовий огляд». Студенти в формі реферативних повідомлень та під час  диспуту обговорювали важливі питання сучасної економіки, а саме: освіта як чинник економічного зростання; досягнення України в різних галузях; екологічний стан  та демографічна ситуація в Україні, негативні наслідки інтеграції  економіки України тощо.

{gallery}10_2017/stol/1.jpg{/gallery}

Необхідністю сьогодення є залучення  більше молоді до вирішення зазначених проблем, так як саме вона володіє новітніми технологіями на сучасному рівні; має завжди цікаві ідеї, які зможуть  підняти економіку на новий рівень. В кінці зустрічі студенти дійшли висновку, що сьогодні політики різного спрямування пов’язують майбутнє України з її рухом у певному напрямі – до Європи. Але Україна має повернутися передусім сама до себе і привести в дію величезні потенційні сили, не лише і не стільки економічні, скільки соціокультурні, тобто духовні сили української нації, без активізації яких навіть значне зростання економіки не здатне автоматично забезпечити політичну стабільність та консолідацію в суспільстві, вихід України на міжнародну арену як стратегічно впливового гравця.

{gallery}10_2017/stol/2.jpg{/gallery}

Студентський колектив висловлює подяку співробітникам Одеської  національної наукової бібліотеки  за цікаву екскурсію, виставку літературних джерел  та надання можливостей для подальшої співпраці.

Останнє оновлення: Середа, 25 жовтня 2017, 12:31