×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/forum/sl1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

ВИСТАВКОВО-ОСВІТНІЙ ФОРУМ «УКРАЇНСЬКА РОДИНА»

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/forum/sl1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

На факультеті дошкільної педагогіки і психології започатковано виставково-освітній форум “Українська родина», який буде проводитися протягом навчального року. В межах форуму заплановано заходи, які познайомлять студентів і викладачів з традиціями, звичаями, святами і побутом української родини.

{gallery}10_2017/forum/sl1{/gallery}

Початком форуму стало свято «Український рушник», на якому було представлено виставку українських рушників, вишитих мамами, бабусями студентів та викладачів факультету.  Пройшов  концерт, який підготували студенти 3 курсу на чолі з доцентом кафедри сімейної та спеціальної  педагогіки і психології О. Монке. Під ніжні звуки скрипки зустрічали гостей хлібом-сіллю, потім пригощали  смачним короваєм. Читали вірші про рушники, співали пісні, інсценували обряди: «Виряджання сина до армії», «Весілля», «Народження дитини». Із захопленням слухали присутні історію виникнення  цього  диво - полотна, легенди про рушник та  розповіді про його національну значущість.

{gallery}10_2017/forum/sl2{/gallery}

Гостями на святі були іноземні студенти з Китаю, Туреччини, Іраку, які познаймилися та зацікавилися українською культурою, традиціями, мистецтвом і наполягали на запрошенні їх на наступні заходи.    

Останнє оновлення: Вівторок, 31 жовтня 2017, 20:45

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory