[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/atl-2017 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Третя Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням

Завершила роботу Третя Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням, що була проведена кафедрою прикладної математики та інформатики на чолі з професором Мазурок Тетяною Леодинівною (25-27 жовтня 2017 року).

Було представлено цікаві доповіді учасниками різних вищих навчальних закладів України та фахівцями кафедри — організатора події.

Звітні фотоматеріали доступні на нашому сайті та на офіційних майданчиках соціальних мереж FaceBook та Google+

{gallery}10_2017/atl-2017{/gallery}

Збірка праць у pdf форматі

Останнє оновлення: Середа, 01 листопада 2017, 14:30