[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/wil/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Тренінг-лекція для студентів з питань профілактики ВІЛ / СНІД серед молоді

24 жовтня 2017 року психологічною службою Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» спільно з представниками Громадської організації «Віра, Надія, Любов» було проведено оглядовий тренінг-лекцію «Інформаційно-консультативна допомога з питань ВІЛ / СНІД серед молоді».

{gallery}10_2017/wil/1.jpg{/gallery}

Заняття проводили досвідчені фахівці: Пчельникова Оксана – координатор у напрямі ВІЛ / СНІД та Стоянов Дмитрій – соціальний працівник.

Мета тренінгу-лекції полягала в консультуванні студентів Університету Ушинського з питань профілактики інфікованності ВІЛ та захворюваності на СНІД. Молодь була ознайомлена зі статистикою інфікованності населення для розуміння важливості профілактичних заходів.

{gallery}10_2017/wil/2.jpg{/gallery}

Інформація, отримана під час тренінгу, буде корисною для майбутніх вчителів у подальшій їхній практичній роботі з дітьми в закладах освіти.

Останнє оновлення: П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:38