[sigplus] Critical error: Image gallery folder 10_2017/dolia is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

26-й Міжнародний пісенний фестиваль «Доля»

У Київі пройшов 26-й Міжнародний пісенний фестиваль «Доля» під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». У фестивалі  взяли  представники Білорусії, Канади, Америки, Югославії, Румунії, Польщі, Болгарії, Угорщини, Ізраїлю, Грузії. Наш університет на фестивалі представляла студентка факультету музичної та хореографічної освіти Ганна Нейковчена, яка стала Лауреатом ІІІ премії (клас старшого викладача Мамикіної О.А.). Звання Лауреата та І премію одержала випускниця факультету Наталя Шишкіна.

{gallery}10_2017/dolia{/gallery}

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових творчих злетів і перемог!

Останнє оновлення: Четвер, 09 листопада 2017, 14:15