ВІЗИТ КИТАЙСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ ДО УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО

21 грудня 2017 року в межах українсько-китайського співробітництва у місті Одесі з візитом знаходилася делегація представників мас-медіа Китайської Народної Республіки на чолі з директором Центру новин Державної комісії з нагляду та управління активами Державної ради КНР паном Mao Yixiang.

Під час перебування у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського китайських журналістів було ознайомлено з діяльністю вишу, науковими здобутками, міжнародними проектами, а також позитивним досвідом роботи університетського Освітньо-культурного центру “Інститут Конфуція”.

У ході зустрічі іноземних гостей з викладачами та студентами були визначені пріоритети подальшої українсько-китайської співпраці щодо залучення інвестицій для реалізації спільних наукових та бізнес-проектів, зокрема в межах транспортного коридору “Один пояс — один шлях”, окреслені можливості для працевлаштування на підприємствах Піднебесної випускників університету, які опановують китайську мову, а також розширення співробітництва з регіонами КНР тощо.

 

Останнє оновлення: Четвер, 28 грудня 2017, 18:32

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory