Урочиста церемонія відкриття нової групи з вивчення англійської мови за дворічною програмою Access («English Access Microscholarship Program»)

11 січня 2018 року в університеті відбулася урочиста церемонія відкриття нової групи з вивчення англійської мови за дворічною програмою Access («English Access Microscholarship Program») для учнів з багатодітних, малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі для переселенців із зони проведення антитерористичної операції і молоді з особливими потребами. До зазначеної церемонії прибув аташе з питань вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні п. Джон Силвер. На Заході також прийняли участь представники засобів ЗМІ, координатор програми в університеті Слободянюк Анна, представник організації «Рада багатодітних родин України «Велика родина»» пані Тетяна Терехова та Ректор університету академік Олексій Чебикін. Ректор університету привітав як дітей, так і їхніх батьків з початком опанування програми Access та побажав суттєво поглибити знання з англійської мови та висловив слова вдячності уряду США за підтримку даного проекту в університеті. Залучені до програми понад 30 дітей отримали від аташе Джона Силвера сертифікати, що підтверджують їхню участь у Програмі. Директор організації Project Harmony, Inc. п.Андрій Гайдамашко повідомив, що завдяки опануванню програмою Access діти зможуть не тільки поглибити свої знання англійської мови, але й ознайомитись з культурою та іншими досягненнями Сполучених Штат Америки, прийняти участь у літньому таборі, де будуть мати можливість спілкуватись з носіями англійської мови. Тетяна Терехова та інші присутні подякували представникам Посольства США в Україні за надану можливість безкоштовно вивчати англійську мову учням з багатодітних, малозабезпечених і соціально вразливих родин, в тому числі переселенцям із зони проведення антитерористичної операції і молоді з особливими потребами.

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2018, 12:53

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory