В УНІВЕРСИТЕТІ УШИНСЬКОГО ВІДКРИТО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Рішенням засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол від 18 січня 2018 року за № 81/2) Університету Ушинського надано право підготовки бакалаврів за спеціальністю  «Публічне управління та адміністрування».

Для вступу на зазначену спеціальність необхідно буде подати сертифікати ЗНО з таких дисциплін: українська мова та література; математика; за вибором – іноземна мова або історія України.

Випускники зможуть займати адміністративні посади не лише у сфері управління освітою, але і в інших органах публічної влади. Практику студенти будуть проходити у виконавчих органах Одеських міської та обласної рад, інших інституціях публічної влади, з якими діють відповідні договори.

Підготовка буде здійснюватися досвідченими фахівцями – докторами та кандидатами наук, у тому числі з вагомим практичним досвідом державної служби.

Консультації абітурієнтам з питань вступу надає кафедра управління освітніми закладами та державної служби за адресою вул. Старопортофранківська, 71, 5 поверх, аудиторія 51; в робочі дні з 10.00 до 16.00  години.

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2018, 17:34

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory