ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ІЗРАЇЛЬСЬКОГО НАУКОВЦЯ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ: “ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ: НІКОЛИ ЗНОВУ”

06 березня 2018 року, за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні, на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбулася онлайн-лекція в межах реалізації міжнародного проекту «Пам’яті жертв Голокосту: ніколи знову». Лектором виступив науковий співробітник Ізраїльського національного меморіального центру Яд ва-Шем доктор Арон Шнеєр (м. Єрусалим). Тема виступу відомого ізраїльського дослідника перед студентами і викладачами історико-філософського відділення Університету Ушинського була приурочена до Днів Пам`яті Жертв Голокосту й присвячена “Особливій війні проти євреїв-військовополонених”.

13 березня 2018 року українсько-ізраїльський проект буде продовжено лекцією на тему «Військовополонені та місцеві жителі: зрада й порятунок», що розпочнеться о 14 годині на базі Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль (м. Одеса, вул.Старопортофранківська, 26, аудиторія 25).

Останнє оновлення: Середа, 07 березня 2018, 08:22