ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ № 3

Про проведення ІІ етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н. р.

з напряму і спеціальності «Математика» серед педагогічних університетів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572  від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» визначений базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму і спеціальності «Математика»  серед педагогічних університетів (далі – Олімпіада).

ІІ етап Олімпіади буде  проходити з 18 по 21 квітня 2018 р.

Для участі у ІІ етапі Олімпіади ВНЗ делегують не більше двох студентів, які перемогли у І етапі Олімпіади. Учасники ІІ етапу Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток, паспорт та  посвідчення про відрядження.

Поселення:  проживання учасників  у санаторії «Аркадія» ДПС України (за адресою:    м. Одеса, Гагарінське плато, 1), вартість проживання  на добу складає 125 грн (у вартість проживання харчування не входить), для супроводжуючих – 300 грн.  У випадку приїзду команди з керівником просимо повідомити оргкомітет  заздалегідь.

Програма проведення Олімпіади

Час

Найменування заходу

18.04.18

8.00 – 13.00

Прибуття й реєстрація учасників Олімпіади за адресою:

м. Одеса, Гагарінське плато, 1, санаторій «Аркадія» ДПС України

14.00 – 15.00

Відкриття Олімпіади, представлення членів оргкомітету, журі, команд учасників Олімпіади.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26,  (головний корпус університету, актова зала).

Якщо час прибуття не дозволяє Вам встигнути на реєстрацію в санаторій «Аркадія», можна зареєструватись безпосередньо перед відкриттям Олімпіади в головному корпусі університету.

15.00 –15.45

Відкрита лекція доктора фізико-математичних наук, завідувача кафедри вищої математики і статистики,  професора Пивоварчика В. М.

Місце проведення: головний корпус університету, ауд. 42

16.00 – 16.30

Відвідування експозиції «Рідкісної та цінної книги» в бібліотеці Університету Ушинського

(м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 36)

19.04.18

10.00 – 14.00

1 тур Олімпіади

(виконання 5-ти завдань з вищої математики)

Місце проведення: бібліотека університету (читальна зала),

вул. Старопортофранківська, 36

20.04.18

10.00 – 14.00

2 тур Олімпіади

(виконання 5-ти завдань з елементарної математики)

Місце проведення: бібліотека університету (читальна зала),

вул. Старопортофранківська, 36

21.04.18

9.30  – 10.00

Оголошення результатів виконання олімпіадних завдань

1 і 2 турів

(головний корпус університету, вул. Старопортофранківська, 26)

10.00 – 12.00

Робота апеляційної комісії (головний корпус університету)

12.00 – 13.00

Закриття Олімпіади, нагородження призерів і учасників (головний корпус університету)

Проїзд до санаторію «Аркадія»:

від Міжнародного Автовокзалу Одеса:

трамваєм № 5 (від зупинки «Автовокзал» до зупинки «Аркадія»),

маршрутне таксі №198 (від зупинки «Автовокзал» до зупинки «Аркадія»),

від залізничного вокзалу:

трамваєм № 5 (від зупинки «Залізничний вокзал» до зупинки «Аркадія»),

маршрутне таксі №198 (від зупинки «Залізничний вокзал» до зупинки «Аркадія»),

від головного корпусу:

трамваєм № 5 (від зупинки «Вул.  Старопортофранківська» до зупинки «Аркадія»),

маршрутне таксі №168 (від зупинки «Вул.  Градоначальницька» до зупинки «Аркадія»).

Проїзд до головного корпусу університету (вул. Старопортофранківська, 26)

від Міжнародного Автовокзалу Одеса:

трамваєм № 5 (від зупинки «Автовокзал» до зупинки «Вул. Старопортофранківська»)

від залізничного вокзалу:

трамваєм № 28,  №3 (від зупинки «Залізничний вокзал»  до зупинки «Вул. Градоначальницька»), тролейбусом № 7 (від зупинки «Привокзальна площа» до зупинки «Площа Льва Толстого»),

від санаторію «Аркадія»:

трамваєм № 5 (від зупинки «Аркадія» до зупинки «Вул.  Старопортофранківська»),

маршрутне таксі №168 (від зупинки «Аркадія» до зупинки «Вул.  Градоначальницька»).

Проїзд до бібліотеки  університету (вул. Старопортофранківська, 36) від санаторію «Аркадія»:

трамваєм № 5 (від зупинки «Аркадія» до зупинки «Вул.  Старопортофранківська»),

маршрутне таксі №168 (від зупинки «Аркадія» до зупинки «Вул. Тираспольська»).

Харчування: На території санаторію «Аркадія» є  столова, в якій можна замовити сніданок, обід, вечерю. Поряд з головним корпусом університету є столова.

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1410 від 13.12.2012) витрати на відрядження студентів та науково-педагогічних працівників для участі у ІІ етапі Олімпіади здійснюються за рахунок закладів вищої освіти, у яких вони навчаються або працюють (п. 6.2).

Контакти:

Електронна адреса: olympmat2018@gmail.сom

Поштова адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, фізико-математичний факультет.

Деканат:  (048) 732 10 10

Секретар оргкомітету: к. ф.-м. н., доцент кафедри вищої математики і статистики Волкова Марія Георгіївна, телефони (050) 333 56 76, (098) 493 37 93

З питань поселення звертатися до ст. викладача  кафедри математики та методики її навчання Тумбрукакі Алли Валеріївни за тел.(067) 955 09 09.

Оргкомітет Олімпіади

Останнє оновлення: Середа, 04 квітня 2018, 20:32