Профком профспілки

Склад профкому об'єднаної профспілкової організації

Статут профспілки працівників освіти і науки України

Заява на вступ до профспілки працівників освіти і науки України

Галузева угода 2016-2020 рр.

Заява на матеріальну допомогу

Колективний договір

Правила внутрішнього розпорядку

У Г О Д А між Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки

Об'єднана  профспілкова організація Університету Ушинського - це добровільна громадська організація Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання чи співробітник, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Метою діяльності профкому є створення умов для самореалізації особистості і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо. Діяльність профкому студентів спрямована на зростання у студентської молоді соціальної активності.

Участь у діяльності профкому - це чудова нагода здобути навички у громадському житті, реалізуватися в цікавих для себе заходах, здобути досвід у спілкуванні, випробувати себе як лідера та керівника.

Вже доброю традицією стало організація та проведення різноманітних заходів : спортивних змагань, а саме «Кубок Профкому» з метою розвитку спортивного руху в університеті, популяризації здорового способу життя, збереження і підтримання спортивних традицій, також кожного року проводиться Святковий Ярмарок , з нагоди Масляної, де всі охочі мають змогу пригоститися стравами, приготованими власноруч нашими студентами,  а виручені кошти спрямовані на придбання подарунків для дітей з дитячого будинку, цього року Профком відвідав дитячий будинок «Перлинка», своїм приїздом, ми залишили у дітей багато хороших спогадів, а також самі отримали велику кількість позитиву. Новим для нас було проведення реєстрування шлюбів, авжеж імпровізовано, яке відбулося саме 14 лютого, де закохані пари мали можливість документально зареєструвати шлюб, отримати невеличкі подарунки, а також відчути масу позитивних емоцій. У березні, Профкомом були організовані пільгові білети до Одеського академічного театру музичної комедії ім. М.Водяного на мюзикл "У джазі тільки дівчата", якими скористалися понад 600 членів профспілки, усім вистава дуже сподобалася, як і гра акторів, тому всі отримали багато гарних вражень і задоволення!

Напередодні Нового року, ми проводимо Велике Свято для дітей співробітників, де спеціально запрошені аматори проводять веселу, рухову та цікаву програму - ігри, хороводи, конкурси. Одним словом панує тепла атмосфера, сміх і, звичайно, подарунки.

В єдності - наша сила!


КОНТАКТИ

 

Графік  робочого часу співробітників профспілкового комітету


П.І.БПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця

1.

Начев Андрій

Петрович
(голова профкому)


11.00–17.00


-


-


11.00 -17.00


-

2.

Зелінга Юлія Олександрівна


13.00-17.00


13.00–17.00


13.00–17.00


13.00–17.00


13.00–17.00

3.

Мельниченко Тамара Валентинівна

(секретар)


9.00–13.00


9.00–13.00


9.00–13.00


9.00–13.00


9.00–13.00

 


ОБІДНЯ ПЕРЕРВА : 13:00 - 14:00

 

     

       м.Одеса, 65020, Україна                                              тел. +38 048 759 48 84

вул. Старопортофранківська, 26   каб. 71                          e-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                   

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory