Економіко-господарська діяльність,тендери

Договір про закупівлю послуг з постачання електроенергії на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf 
Договір про закупіелю послуг з теплопостачання на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"  pdf
Тендерна документація на водопостачання на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"  pdf
Тендерний договір на водовідведення на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"  pdf
Річний план Закупівель на 2016 рік ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО» pdf 
Зміни №1 до річного плану закупівель на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf 
Зміни №2 до річного плану закупівель на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf 
Зміни №3 до річного плану закупівель на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського
pdf 
Зміни №4 до річного плану закупівель на 2016 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"
 pdf
Річний план Закупівель на 2015 рік ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО» pdf
Зміни №1 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf
Зміни №2 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf

Зміни №3 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

pdf

Зміни №4 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

pdf

Зміни №5 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

pdf

Зміни №6 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

pdf

Зміни №7 до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

pdf
Додаток до річного плану закупівель на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" pdf

Договір про закупіелю послуг з теплопостачання на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Договір про закупівлю послуг з постачання електроенергії на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Тендерний договір про постачання природного газу від 02.10.2015 року Державного закладу "Південноукраїнскій національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Тендерний договір на закупівлю пального від 10.08.2015 року Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Тендерна документація на водопостачання на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Тендерний договір на водовідведення на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

Договір про надання послуг з видалення твердих відходів на 2015 рік Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

ЗВІТ Проректора з АГД і НПР по виконаній роботі Адміністративно - господарської частини в 2014 році ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО» pdf
План роботи по проведенню поточних і капітальних ремонтів на 2015 рік ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО» pdf
Перелік заходів та робіт з електробезпеки та розвитку матеріально-технічної бази ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО» pdf

Навчальний процес здійснюється силами 306 - ох співробітників в 13 будівлях університету площею 65470 м2.

Для створення та підтримки належних умов проживання та навчання студентів за 2014 pp. витрачено на закупівлю м'якого інвентарю -170 000 грн. Гуртожитки, навчальні корпуси забезпечуються необхідними миючими та дезінфекційними засобами, що дозволяє підтримувати належний санітарно-гігієнічний стан приміщень. За 2014 pp. було придбано господарських засобів на суму 38 тис. грн.

На сьогодні штат господарського відділу становить 306 осіб. Персонал відділу щоденно і в повному обсязі виконує прибирання приміщень навчальних корпусів та гуртожитків. За звітний період персоналом відділу виконана велика робота з благоустрою та підтримки належного санітарного стану території університету.

За цей період було вивезено та утилізовано 4300 куб.м. твердих побутових відходів. Для створення нормальних умов для навчального процесу: проводився ремонт меблів, заміна та ремонт замків, регулярно проводився ремонт вікон та дверей.

Особлива роль у збереженні та розвитку матеріально-технічної бази університету відводиться своєчасному забезпеченню університету тепло-, водо-, газопостачанням, каналізацією, електропостачанням та послугами зв'язку. Налагоджені зв'язки і проводиться робота з абонентськими службами комунальних підприємств міста, «Одесаобленерго», «Водоканал», «Одесагаз». Відділом начальника експлуатаційно-технічного обслуговування проводяться роботи з нагляду і технічного обслуговування інженерних мереж. Відділом головного енергетика проводяться роботи з нагляду і технічного супроводу електромереж, ліфтового обслуговування та устаткування, пожеже охоронних систем та ліній зв'язку.

Співробітниками експлуатаційно-технічного відділу та відділу головного енергетика за звітний період виконано великий обсяг робіт з підтримки інженерних комунікацій та електромереж в безаварійному стані. Проведено заміну та ремонт: трубопроводу опалення; водопроводу; ремонт і прочищення каналізаційних ліній. Треба відзначити, що експлуатаційно-технічний відділ більшість робіт з поточного ремонту виконує власними силами. Незважаючи на дефіцит бюджетних коштів, були виділені необхідні матеріально-технічні ресурси і створені заохочувальні умови для робітників.

За останній рік впровадили економічні прилади у сферу споживання комунальних послуг нових приладів контролю, зокрема приладів обліку витрат газу, води, теплопостачання та електропостачання, що дало можливість знижувати їх споживання. За рахунок установки світильників з світлодіодними та енергозберігаючими лампами забезпечено зниження споживання електроенергії. Економія електропостачання в 2014 році склало 80 000 грн.

В січні поточного року економія по опаленню склала 830 000 грн. з них 530 000 грн. в учбових корпусах № 8, 9 по вул. Фонтанська дорога, 4.

Введеться пропаганда енергозбереження в гуртожитках та навчальних корпусів серед студентів та співробітників університету.

Гуртожитки забезпечені необхідною кількістю м'якого, необхідним господарським інвентарем, миючими та дезінфекційними засобами та пральними машинами.

Постійно проводиться робота по запобіганню спалахам і пожежам, для чого: перезаряджені вогнегасники у кількості - 136 шт. на суму 9 100 грн., замінені 20 шт. вогнегасників, закуплені та установлені евакуаційні знаки в приміщеннях університету на суму 3 000 грн. Також закуплено спецодяг для охоронної служби на суму 22 744 грн.

За минулий період з метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’я учасників навчального виховного процесу проведено спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту на тему: «Дії керівного складу при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій і знищення їх наслідків». Проведені заняття з студентами що до дій при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів та надання первинної допомоги травмованим і потерпілим із залученням співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеської області. Щомісяця, на місцевих курсах цивільного захисту, проходять навчання посадові особи, задіяні в цивільному захисті університету. З 1 січня 2015 року навчання здійснюється за гроші. Згідно завдань поставлених Прем’єр-міністром 2.02.2015 року під час спільного засідання Державної та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проведені додаткові інструктажі чергової служби університету з прийняттям заліків та виявленням кращих фахівців.

На 2015 р. підготовлена проектно-сметная документація на виконання робіт по капітальному ремонту "Георгіївського залу" в учбовому корпусі №8, розташованого по вул. Фонтанська дорога, 4. Планується довести до ладу фасад корпусу №1, розташованого по вул. Старопортофранківська, 26. Також планується капітальний ремонт інженерних мереж гуртожитків університету. Капітальний ремонт підсилення несучих конструкцій будівлі учбового корпусу №7 по вул. О. Невського, 39, а також поточний ремонт внутрішнього пожежного водогону будівлі.

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 квітня 2016, 10:11

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory