Університет розширює співпрацю з польськими ВНЗ

На початку року в м. Одесі перебувала делегація науковців із польського міста Слупську. У межах візиту було підписано угоду про співпрацю між Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського і Поморською академією в Слупську (Польща). Поморська академія є вищим державним навчальним закладом Польщі; має багатий 40-річним досвід підготовки вчительських кадрів; розташована у 18 км від узбережжя Балтійського моря в стародавньому місті Слупську. Наразі в академії функціонують три факультети: історико-філологічний, математики і природознавства, педагогіки і філософії. Підготовка фахівців здійснюється у бакалавраті та магістратурі за спеціальностями: польська і російська філології, історія, педагогіка, художня освіта у межах музичного мистецтва. За бакалаврськими програмами в польському виші можна пройти навчання за спеціальностями: англійська та німецька філології, політологія, фізика, технічна фізика, технічна інформатика, суспільне здоров`я, філософія, соціологія, соціальна робота та ін.

Завдяки домовленостям сторонами буде розширено співпрацю щодо: обмінів науковою інформацією та досвідом викладання в реалізації процесу навчання; здійснення академічних обмінів студентами, аспірантами, докторантами і науково-педагогічними працівниками; проведення наукового стажування та підвищення кваліфікації; організації спільних конференцій та науково-практичних семінарів тощо. Відповідно до умов угоди студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського отримали можливість безкоштовного навчання в Поморській академії м. Слупську протягом одного навчального семестру за відповідною спеціальністю за затвердженим навчальним планом. Видатки на проживання, харчування та транспортні витрати покривають особи, які беруть участь в обміні студентів. Більш детальну інформацію про можливість обмінів можна дізнатися за посиланням: http://erasmus.apsl.edu.pl/en/ або звернутися до деканату університету.

Останнє оновлення: Понеділок, 19 січня 2015, 13:29

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory