×

Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder psihology/training is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Психологічна служба

[sigplus] Critical error: Image gallery folder psihology/training is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

НОВИНИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Шановні студенти та викладачі!

Вас рада вітати психологічна служба Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Наша діяльність направлена на надання психологічної підтримки усім учасникам навчально-виховного процесу. Ви завжди можете звернутися до нас за індивідуальними і груповими консультаціями, психологічною діагностикою, профорієнтацією, завітати на цікаві психологічні тренінги. Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі .

Отже:
Якщо Ви прагнете краще пізнати себе, покращати свій настрій, у Вас виникли певні труднощі, Вас щось турбує, чи Вас цікавить психологія і багато іншого – ласкаво просимо до психологічної служби.

Кваліфіковані психологи нададуть Вам консультації та допоможуть знайти відповіді на Ваші запитання. У психологічній службі працює телефон довіри: +38(048)732-15-16.

До нас Ви можете звертатися за адресою: вул. Старопортофранківська, 26 (головний корпус), ІІІ поверх, кабінет №62, з 9:00 до 17:00 щоденно, крім вихідних.

Ми гарантуємо Вам анонімність!

Чекаємо на Вас і завжди раді допомогти!

Загальна інформація

Психологічна служба функціонує в університеті з 2003 року. Головна функція служби полягає у професійній турботі про психологічне здоров’я та особистісний розвиток студентів та працівників університету. Основні види діяльності практичних психологів служби:

  • просвітницька робота;

  • профілактична робота;

  • психологічне консультування;

  • психодіагностика;

  • психокорекція тощо.

Психологічне консультування

Психологічне консультування – надання психологом психологічної допомоги через створення умов, за яких клієнт відкриває (усвідомлює) нові можливості у розв'язанні своїх труднощів. Про час проведення першої зустрічі можна домовитися через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон +38(048)732-15-16, або при персональній зустрічі з психологом.

Психологічні тренінги

Психологічні тренінги - проведення групових занять в ігровій формі, які направлені на всебічний розвиток особистості. Психологічний тренінг - один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі. На тренінгу учасники в практичних ситуаціях формують свою думку та відпрацьовують навички.

{gallery}/psihology/training{/gallery}

Шановні студенти, старости та куратори студентських груп! У вас є можливість самостійно обрати тему для тренінгу. Психологи служби будуть раді організувати та провести його для вашої групи. Свої пропозиції надсилайте на електрону адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Психологічна діагностика

Психодіагностика – дослідження усіх підструктур особистості: психічних процесів, емоційної сфери, особистісних властивостей, мотивації. Психологічна діагностика передбачає проходження різноманітних методик та тестів, що допоможуть кращому пізнанню індивідуальних особливостей характеру, здібностей, темпераменту та ін..

Психологічна корекція

Психологічна корекція – відновлення цілісності особистості, гармонізація внутрішнього світу, усунення негативних проявів, підвищення адаптивних можливостей особистості, розвиток здібностей тощо.

Психологічна просвіта

Психологічна просвіта - спрямована на підвищення психологічної культури студентів та співробітників. Ми пропонуємо Вам взяти участь у тематичних зустрічах, бесідах стосовно вирішення психологічних питань у галузі освіти. Ви завжди можете завітати до кабінету психологічної служби, де міститься цікава інформація за психологічною тематикою.

Співробітники

Марина Петрівна Літвінова – керівник психологічної служби-практичний психолог;

Алла Валеріївна Кир`янова – практичний психолог;

Ксенія Сергіївна Шахова – практичний психолог.

 

 Графік прийому

П.І.Б.

Дні тижня

Час консультування

Марина Петрівна Літвінова

Вівторок

Середа

з 14:00 до 16:00

Алла Валеріївна Кир`янова

Четвер

П’ятниця

 з 09:00 до 13:00

 Ксенія Сергіївна Шахова

 П’ятниця

з 17:30 до 19:30

 

До уваги абірутієнта!

 

Шановні вступники!

Ви можете звернутися до нас з метою визначення своїх професійних інтересів, нахилів та здібностей, а також консультування з питань професійного становлення. Консультування здійснюється на безоплатній основі .
Консультаційний телефон для вступників з питань профорієнтації: +38(048)732-15-16.

Контакти

Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26 (головний корпус), ІІІ поверх, кабінет №62.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Телефон довіри: +38(048)732-15-16.

 

 

НОВИНИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

 

Останнє оновлення: Вівторок, 31 жовтня 2017, 17:01

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory