Здобутки студентів

ІІІ тур серії відкритих рейтингових турнірів з настільного тенісу на призи СК «Буревісник»

 

Згідно календаря Федерації настільного тенісу України 19 березня 2016 року в залі рухливих ігор кафедри теорії і методики фізичного виховання, ЛФК та спортивної медицини Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського відбувся ІІІ тур серії відкритих рейтингових турнірів з настільного тенісу на призи СК «Буревісник». Всього в турі взяло участь 34 спортсмени м. Одеси та Одеської області. За результатами ІІІ туру вже вдруге підтвердив рівень своєї майстерності студент V курсу факультету фізичного виховання нашого університету, кандидат у майстри спорту Дмитро Дубровін, здобувши І місце, ІІ місце – гравець команди «Буревісник», майстер спорту Олександр Жуковський (м. Одеса), ІІІ місце – Леонід Іванов (м. Одеса). Остаточні результати турніру представлені за посиланням http://ttw.ru/ttw-rs/tournament.php?id=1fef29b.

Загалом у трьох турах взяло участь 60 гравців з м. Одеси, Донецька, Ізмаїла, Херсона, Овідіополя, Чорноморська, Теплодара, Староказачого та Сергіївки. Загальний залік спортсменів у боротьбі за головний приз серії відкритих рейтингових турнірів з настільного тенісу на призи СК «Буревісник» після трьох турів змагань представлений нижче.

П.І.Б.

Місто

Сума балів

Місце

Дубровін Дмитро

Одеса

60

І

Котляр Вадим

Одеса

49

ІІ

Задерей Павло

Одеса

38

ІІІ

Іванов Леонід

Одеса

36

4

Рикун Михайло

Одеса

34

5

Воробйов Ігор

Теплодар

30

6

Бугай Андрій

Одеса

26

7

Жуковський Олександр

Одеса

25

8-9

Нікітін Олександр

Херсон

25

8-9

Корнієнко Георгій

Одеса

20

10-12

Матюшенко Андрій

Херсон

20

10-12

Редьков Олександр

Чорноморськ

20

10-12

Царьов Юрій

Одеса

19

13

Велієв Антон

Херсон

18

14

Лавренюк Єгор

Одеса

16

15

Монолакі Іван

Чорноморськ

15

16-17

Оглода Руслан

Одеса

15

16-17

Кохно Юрій

Одеса

14

18-19

Мосейчук Анатолій

Одеса

14

18-19

Нізамов Микита

Одеса

10

20

Пєтухов Валерій

Одеса

8

21

Лотоха Сергій

Теплодар

5

22-23

Сіренко Олег

Одеса

5

22-23

Бандурко Олександр

Одеса

4

24-26

Буберенко Олександр

Сергіївка

4

24-26

Романенко Андрій

Херсон

4

24-26

Бугаєнко Сергій

Херсон

3

27

Долготер Євген

Одеса

2

28-29

Симоненко Ярослав

Одеса

2

28-29

Верлан Віктор

Чорноморськ

1

30-31

Лисак Семен

Одеса

1

30-31

Вітаємо переможця та призерів ІІІ туру та бажаємо успіхів на наступних етапах змагань!

Підпис до фото GEDC053521 – переможець І та ІІІ турів серії відкритих рейтингових турнірів з настільного тенісу на призи СК «Буревісник» Дмитро Дубровін

 

    

  fnsnf visegrad fundУрядовий контактний центр                                                                  eua konfucius    
  tempus pedpresa mon.gov observatory